Bezpieczeństwo

Poczucie bezpieczeństwa jest podstawową potrzebą jaką chcemy zapewnić sobie i swoim bliskim - szczególnie w domu, który dla każdego z nas jest miejscem wyjątkowym. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym jakie dostarczają nam systemy Smart Home realizacja tej potrzeby jest na wyciągnięcie ręki oferując wiele przydatnych funkcjonalności.

Oaza bezpieczeństwa

Gdy wychodzisz z domu system Smart Home uzbroi alarm widząc, że go opuszczasz. Elektroniczny zamek zarygluje drzwi, wybrane urządzenia zostaną wyłączone, a światła zgasną w całym domu. 

Czujniki otwarcia okien i drzwi, jak również czujniki ruchu będą czuwały nad jego bezpieczeństwem, a gdy wykryją niepożądane zdarzenia aktywują alarm. 

System można również skonfigurować tak, aby symulował obecność w domu podczas np. wyjazdu na wakacje.

 

Zawsze na bieżąco

System Smart Home będzie przekazywał powiadomienia na Twój telefon, jak tylko zostanie wykryte niepożądane działanie: wykryty ruch w garażu, otwarte okno w salonie, czy aktywowany detektor dymu.

Będziesz mógł zweryfikować co się dzieje i odpowiednio szybko zareagować.

 

Ograniczony dostęp

Kurier czeka pod bramą, a Ciebie jeszcze nie ma w domu ? Zdalnie możesz otworzyć mu furtkę i poprosić o pozostawienie paczki pod drzwiami lub w garażu.

 

Znajomi czekają na Ciebie pod drzwiami, a Ty jeszcze na zakupach? Otwórz im drzwi i zaproś do środka, niech nie mokną w oczekiwaniu na Twój przyjazd.

 

Zapobieganie awarii

Pęknięty wężyk do wody w łazience lub wyciek z pralki ?

System Smart Home nie tylko wykryje zalanie i wyśle Ci powiadomienie na telefon, ale także odetnie dopływ wody.

Czujniki zalania, dymu, czujniki ruchu, czy kamery IP zapewnią większe bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

 

Pamiętaj o oddychaniu :)

Coraz częściej zwracamy uwagę na jakość powietrza, którym oddychamy. Szczególnie zależy nam, aby nasze dzieci mogły cieszyć się czystym powietrzem. Inteligentny oczyszczacz powietrza zadba o to, aby powietrze w domu było zawsze na odpowiednim poziomie. Wystarczy jedna konfiguracja, aby uruchamiał się zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne. 

OneHub 

Copyright 2020 by OneHub

Polityka Prywatności