Inteligentny Dom

Poznaj rozwiązania, które odmienią Twoje życie!

 

Poranek

Na godzinę przed zaplanowaną pobudką temperatura w domu zwiększana jest do 22'C. Pompa cyrkulacyjna wody aktywuje się, aby woda do porannego prysznica była dostępna w odpowiednim czasie. Na 10 min przed planowaną pobudką rolety zaczynają sie powoli podnosić.

 
 • Komfort

  Inteligentny Dom reaguje na Twoje potrzeby. Zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem, czystością w domu, czy stworzenie romantycznego nastroju na wieczór we dwoje to jedne z wielu rzeczy, które jest w stanie dla Ciebie zrobić.

 • Bezpieczeństwo

  Alarm, kamery, wszelkiego rodzaju czujniki (ruchu, otwarcia okien/drzwi zalania, dymu) pomogą zwiększyć bezpieczeństwo domowników. System powiadomi Cię o niespodziewanych wydarzeniach i odpowiednio na nie zareaguje. 

 • Oszczędności

  Zastosowanie rozwiązań Smart Home pozwala zaoszczędzić nawet do 30% na domowych rachunkach za prąd, czy ogrzewanie. Przede wszystkim jednak zaoszczędzi nam nerwów w przypadku pojawienia się awarii w domu.

 • Kontrola

  Włączone żelazko, piekarnik, a może światło w salonie, a Ty już jesteś w drodze na wymarzone wakacje lub do pracy? Dzięki Smart Home możesz kontrolować dom także zdalnie, wystarczy że masz dostęp do Internetu ze swojego smartfona.

 

Centrala OneHub

Przełom na rynku Smart Home. Centrala która potrafi zintegrować ponad 1000 inteligentnych urządzeń wielu producentów, komunikujących się w różnych technologiach. Jedna aplikacja do zarządzania całym systemem Smart Home.

 

Zobacz więcej

 

Oferta

Projektujemy i wdrażamy systemy Smart Home dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Opieramy się na rozwiązaniach bezprzewodowych, które nie wymagają przeprowadzania uciążliwych remontów.

Realizujemy wdrożenia systemów najbardziej znanych producentów na świecie, dodatkowo integrując ich urządzenia między sobą.

Philips ✧ FIBARO ✧ Somfy ✧ SAMSUNG ✧ Sonos ✧ IKEA ✧ Nest ✧ Sonoff ✧ Amazon ✧ Google ✧ Ecobee ✧ Tuya ✧ Danfoss ✧ Netatmo ✧ Xiaomi ✧ ... i wiele innych

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć Twój Inteligentny Dom.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, a także doradzimy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

OneHub

05-816 Reguły

ul. Żytnia 17c/3

kontakt@onehub.pl

NIP: 5342625214

Administratorem Twoich danych osobowych jest Onehub Spółka Cywilna z siedzibą w Regułach, ul. Żytnia 17c/3, 05-816 Reguły. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube
 • LinkedIn Ikona społeczna

OneHub 

Copyright 2020 by OneHub

Polityka Prywatności