top of page

Jak smart termostat pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze?

Spójrzmy prawdzie w oczy. Większość z nas nie przywiązuje większej uwagi do termostatów które odpowiadają za ogrzewania naszych domów.


W tym samym czasie!


Analitycy mówią nam, że ogrzewanie lub chłodzenie naszych domów może pochłaniać do 37% naszych rocznych wydatków na media...


To dużo....


Jeśli chodzi o gadżety do domu, inteligentny termostat jest zdecydowanie liderem, jeśli chodzi o zmniejszenie zużycia energii i oszczędzanie pieniędzy na miesięcznych rachunkach za media.
Oto kilka rzeczy, które inteligentne termostaty mogą dla Ciebie zrobić:

  • Umożliwiają podniesienie temperatury przed pobudką lub zanim wrócisz do domu, aby dać Ci większy komfort.


  • Dzięki nim dowiedz się, jakie temperatury lubisz i na tej podstawie stworzysz spersonalizowany harmonogram odpowiadający twoim prawdziwym potrzebom.


  • Gdy nie ma Cię w domu, mogą automatycznie przełączyć się w tryb ECO i w ten sposób oszczędzać pieniądze


  • Co więcej, inteligentne termostaty eliminują problem ciągłego zmieniania temperatury na głowicach grzejników, zapewniając stałą temperaturę i lepszy komfort. Unikanie ciągłych zmian temperatury korzystanie wpływa na nasze zdrowie


  • Niektóre inteligentne termostaty mogą również automatycznie dostosowywać się do określonych warunków środowiskowych, takich jak wilgotność.


  • W lecie pomogą w chłodzeniu przy pomocy klimatyzacji lub zaciemniania domu przy pomocy rolet
Mają Smart Termostat oprócz utrzymywania w domu komfortowego ciepła lub zimna, będziesz w stanie oszczędzać energię na dłuższą metę. Dzięki zbieranych przez nie informacjom i raportom możesz zrozumieć swoje użytkowanie. Zrozumienie procesu zużycia energii pomaga dostosować jego poziom i w ten sposób umożliwia wprowadzenie oszczędności. Inteligentny termostat jest uważany za inwestycję długoterminową, która zapewnia dobrą stopę zwrotu.

Dzięki Smart Termostatom Twoje roczne rachunki za prąd i gaz czy miejskie ogrzewanie mogą zmaleć nawet o 1000 zł!

260 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page