Scenariusze

Dom Inteligentny to taki, który reaguje na Twoje potrzeby nawet, gdy o nich nie myślisz. Dzięki przygotowanym scenariuszom działania system Smart Home będzie dbał o to, abyś czuł się w swoim domu jeszcze bardziej komfortowo i bezpiecznie.

Poranek

Gdy nadchodzi poranek to czas, aby nasz dom zadbał o odpowiednie warunki dla nas do rozpoczęcia nowego dania. Automatycznie ustawi odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu na godzinę przed pobudką, aktywuje pompę wodną w celu przygotowania wody na prysznic i rozpocznie powołne podnoszenie rolet.

Pobudka

Zamiast piskliwego alarmu Smart Home budzi nas dźwiękami naszej ulubionej muzyki dobiegającymi z głośnika w naszej sypialni oraz zapachem świeżo mielonej kawy. 

​Rolety podnoszą się do góry wpuszczając pierwsze promienie słońca, a inteligentne oświetlenie podąża za nami wszedzie tam, gdzie jesteśmy.

Wyjście z domu

Wychodząc z domu nie musisz się zastanawiać i sprawdzać czy wszystko zostało wyłączone. System sam zadba o to, aby wyłączyć wszystkie światła i wybrane urządzenia elektryczne oraz uzbroi alarm.

Temperatura w domu zostanie obniżona, a do pracy wyruszy robot sprzątający, który posprząta mieszkanie przed Twoim powrotem.

W pracy

Będąc w pracy cały czas masz możliwość kontroli i monitorowania swojego domu. Gdy wydarzy się coś nieprzewidzianego dostaniesz powiadomienie na telefon. 

Gdy kurier zadzwoni domofonem, będziesz mógł z nim porozmawiać przez telefon i zdalnie otworzyć mu furtkę lub bramę garażową, aby zostawił dla Ciebie przesyłkę.

Powrót do domu

Brama garażowa otworzy się automatycznie, gdy system wykryje, że zbliżasz się do domu. Temperatura w domu jest już ustawiona na odpowiednim poziomie.

​Elektroniczny zamek w drzwiach wejściowych automatycznie się odblokowuje bez konieczności używania kluczy, a gdy wchodzisz światła zapalają się i z głośników zaczyna płynąć Twoja ulubiona muzyka.

Czas na relaks :)

Wieczór

Randka z ukochaną, wieczór we dwoje lub czas na odpoczynek ? Nic trudnego - za pomocą jednej komendy uruchamiasz scenariusz, który spowoduje że światła delikatnie się przyciemnią, a rolety w oknach opuszczą. Lampki imitujące świeczki włączą się, aby wzmocnić romantyczny nastrój. W głośnikach zacznie płynąć nastrojowa muzyka.

Dobranoc

Czas na sen... Jedna komenda lub aktywowanie przycisku i cały dom pogrąży się we śnie: światła zgasną, wybrane urządzenia elektryczne wyłączą się, rolety zasłonią okna, a temperatura zostanie stopniowo obniżona do wskazanej wartości.

OneHub 

Copyright 2020 by OneHub

Polityka Prywatności